Contact us

Masz pytanie?
Szybka i fachowa odpowiedź

title-pielegnacja

Prace pielęgnacyjne wykonują dobrze wykwalifikowane i doświadczone osoby, co gwarantuje wysoką jakość usług.

Serwis obejmuje dwie do czterech wizyt u klienta w miesiącu, co zapewnia optymalną opiekę nad roślinami.

Koszt kompleksowej całosezonowej pielęgnacji ogrodu waha się w granicach od 980-3000 zł miesięcznie w zależności od powierzchni ogrodu i wykonywanych prac.

Z naszą firmą Twój ogród zawsze będzie piękny i zadbany.

Pielęgnacja trawnika

pielęgnacja trawnika Piękny trawnik to połowa sukcesu w posiadaniu cudownego ogrodu, dlatego proponujemy Państwu usługi związane z pielęgnacją trawnika. Kosząc go regularnie i nawożąc odpowiednimi środkami uzyskamy soczystą zieleń trawy.

Cięcie formujące i sanitarne drzew i krzewów

cięcie formujące i sanitarne drzew i krzewówKażda roślina wymaga cięć formujących i sanitarnych. To klucz do uzyskania pięknego pokroju drzewa bądź krzewu oraz zabezpiecza rośliny przed rozprzestrzenieniem się infekcji. Podobnych zabiegów pielęgnacyjnych wymagają żywopłoty. Ich umiejętne cięcie gwarantuje gęstą ścianę zieleni.

Ochrona sanitarna roślin

ochrona sanitarna roślinNiestety pielęgnacja ogrodu wiąże się z walką ze szkodnikami. Żeby nie być osamotnionym w tej walce, proponujemy Państwu nasze usługi w zakresie rozpoznawania chorób roślin, zabezpieczania ich przed szkodnikami i mikroogranizmami chorobotwórczymi.

Nawożenie roślin

nawożenie roślinKażdy z nas potrzebuje do prawidłowego rozwoju składników odżywczych. Rośliny także. Nawożenie zaspokaja potrzeby pokarmowe roślin, które nie zawsze mogą być uzupełnione przez naturę. Z nawożeniem trzeba jednak uważać i prawidłowo ocenić niedobory pokarmowe roślin. Oferujemy Państwu pomoc w zakresie diagnostyki potrzeb roślin oraz w doborze odpowiedniej dawki nawozu.

Odchwaszczanie

odchwaszczanieOdchwaszczanie nie koniecznie należy do przyjemnych czynności, lecz jest niezbędne, by uzyskać zadowalający efekt zadbanego ogrodu. Wykonywanie takich czynności może zniechęcić Państwa do ogrodu, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług w tym zakresie.

Przygotowanie roślin do okresu zimowego

przygotowanie roślin do okresu zimowegoZima to najcięższy okres dla roślin w naszych ogrodach. Coraz częściej sadzimy gatunki bardzo ozdobne, lecz nie koniecznie odporne na niskie temperatury w naszych szerokościach geograficznych. Dlatego niezwykle ważne jest prawidłowo przygotować roślinność do przetrwania tego okresu. Przeprowadzając prawidłowo ten zabieg pielęgnacyjny, wiosną wszystkie roślinny ujrzymy w dobrej kondycji. Przygotujcie ogród, korzystając z naszej pomocy.