Contact us

Masz pytanie?
Szybka i fachowa odpowiedź

Inch Village

Projekt Inch Village składa się z trzech stref projektowych. Najbardziej malowniczą częścią tego projektu jest teren w pobliżu potoku. Starano się w dużej mierze pozostawić krajobraz, który już istnieje. Wysokie trawy, rozłożyste drzewa, dzika przyroda te elementy nadają temu miejscu wyjątkowość. Trasa dla spacerowiczów wytyczona została za pomocą nisko skoszonej trawy poprzez łąki. Aby podziwiać dzikość tych terenów zaprojektowano ambony.

Teren w pobliżu potoku został odseparowany od reszty terenu. Jest to spowodowane wymogami bezpieczeństwa. Oprócz naturalnych otwartych przestrzeni stworzono trawiaste obszary, służące dzieciom w zabawach na świeżym powietrzu.

Kolejną strefą projektową jest niewielki obszar wśród zabudowań mieszkalnych. Starano się, by to miejsce zachęcało do spacerów i odpoczynku poza domem. Wśród drzew i krzewów zaprojektowano dużą rabatę bylinową, aby dodać koloru i zapachu temu miejscu.

Ostatnią strefą projektową jest skwer pośród budynków o funkcji usługowej. Myślą przewodnią dla tego miejsca jest stworzenie obszaru, na którym podczas zakupów w pobliskich sklepach móc odetchnąć i wyciszyć się choć na chwilę. Zaprojektowany plac otoczono zielenią.